Genesis 1500 TLH Zobrazit v plné velikosti

Genesis 1500 TLH

Typ Genesis 1500 TLH
Rozsah svařovacího proudu 5 - 150 A
Vstupní napětí 50 / 60 Hz 1 x 230 V
Zatěžovatel 30% 150 A
Zatěžovatel 60% 125 A
Zatěžovatel 100% 110 A
Rozměry D x Š x V mm 265 x 116 x 250
Hmotnost 3,9 kg
Poznámka cena sady v kufru

"TIG BEZ OMEZENÍ” to není jen slogan

Více informací

Selco

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě


Notify me when available

54 934 Kč

Genesis 1500 TLH je mimořádně jednoduchá high-tech svářečka s nejvyšší možnou kombinací jednoduchosti a profesionálního výkonu.Je extrémně kompaktní s pokročilou konstrukcí invertorové technologie a možností svařovat metodou TIG HF (bezdotykové zapalování) a MMA (obalená elektroda). Svařuje kdekoli a kdykoli bez omezení z hlediska druhu materiálu i pracovního místa. Jedná se nejmenší kompaktní MMA/TIG HF DC plně vybavený svařovací invertor na trhu. Hmotnost 3,9 kg. Napájení 230V.

Je ideálním řešením nejen pro profesionální svářeče, ale i pro všechny, kteří hledají zdroj lehce nastavitelný s vysokou užitnou hodnotou a výkonem.

Výhodou tohoto setu je, že kufr obsahuje užitečné příslušenství, tak jak vidíte na obrázku. Vše má své pozice a tím pádem nezapomenete některou součást po ukončení práce zabalit.

Kufr obsahuje : zdroj Genesis 1500TLH , hořák TIG  Selco ST17 4m,  svařovací kabely, standardní redukční ventil (manometry zobrazující - tlak a průtočné množství) s připojením na běžnou Ar tlakovou lahev, redukční ventil "mini" s jednorázovou 1l tlakovou lahvičkou (cca 40 minut svařování), jednoduchý ochranný štítek, oklepávátko a pouzdro se svařovacími elektrodami.

 

Čelní panel zdroje má multifunkční panel s LED diplejem. Umožňuje nastavování jednotlivých metod (MMA obalená elektroda a TIG ) a veličin. Při sváření zobrazuje měřenou hodnotu svařovacího proudu nebo napětí.

V metodě MMA umožnňuje - nastavení svařovacího proudu. V set-up nastavení potom volbu jednotlivých druhů elektrod basická, rutil, nerez, litina a hliník. Dynamické vlastnosti. Volbu měření napětí nebo proudu. 

V metodě TIG - volbu režimu spouště hořáku (2-takt, 4-takt, dvojí proud), proudový režim - kontinuální standard, dlouhý puls, středofrekvenční pulsní režim do 500Hz. Svařovací proud , doběh proudu, dofuk plynu synergicky nebo ručně. V setup nastavení dalších mnoho parametrů.

Zařízení je velmi jednoduše ovladatelné a proto vhodné i pro méně znalou obsluhu. Jednotlivé režimy jsou přednastaveny na nejůživanější operace a není třeba dalšího nastavení. Naopak pokud je obsluha zkušená , zařízení splní i neobvyklé požadavky na nastavení.

Sada je v duchu " vezmi a svařuj" takže přejeme příjemnou práci.