Kühtreiber FÉNIX 200 VR Zobrazit v plné velikosti

Kühtreiber FÉNIX 200 VR

Technické parametry  Rozměry  315 x 112 x 225 mm  Hmotnost  4,7 kg  Vstupní napětí 230 V (-40%, +15%)  Rozsah svař. proudu  10 - 190 A  Zatěžovatel 15% při 40°C  190 A  Zatěžovatel 60% při 40°C  155 A  Zatěžovatel 100% při 40°C  140 A  Síťový proud / příkon 60%  19,5 A / 4,6 kVA  Jištění pomalé  20 A  Přívodní kabel  průřez 2,5 mm / 2,5 m  Teplotní třída  F  Napětí naprázdno  88 V  Krytí  IP 23 S

Více informací

Kühtreiber

1 produkt je na skladě

Upozornění: poslední kus skladem!

17 545 Kč

Špičkový invertor FÉNIX 200 VR české výroby.Oproti typu FÉNIX 200 má velké rychlospojky 35-50, které jsou vhodnější pro vyšší proudy.Také si můžete vybrat některý z našich akčních setů

FÉNIX 200 VR je malý, lehký a výkonný invertor české výroby, směřující do nejvyšší kategorie těchto strojů s celou řadu pokročilých funkcí a technologií při velmi malých rozměrech a váze.

U nás záruka 3 rokyDoprava po ČR zdarma

FÉNIX 200 VR je kompaktní přenosný podpěťový svařovací stroj pro svařování metodou MMA a TIG, který splní požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů.

Stroje FÉNIX jsou zkonstruovány pomocí energeticky úsporné invertorové mikroprocesorové technologie nejvyšší úrovně s využitím planárního transformátoru. Vykazují vynikající výsledky jak při běžném provozu, tak při použití na elektrocentrálách a dlouhých prodlužovacích kabelech. Ideální charakteristika oblouku zaručuje jeho výbornou stabilitu i v případě kolísavého napětí v síti nebo při použití dlouhých síťových přívodů (až do délky 200 m). Ovládací prvky stroje jsou integrované v tlačítkové klávesnici, která zvyšuje přesnost a spolehlivost ovládání stroje. Dalšími přednostmi strojů FÉNIX je vysoký výkon a účinnost, snadno pochopitelné ovládání a možnost připojení dálkového ovládání.Invertory FÉNIX byly oceněny čestným uznáním na mezinárodním strojírenském veletrhu 2012 na Slovensku.

Vlastnosti a vybavení

Použití na elektrocentrále od výkonu min. 3,5 kVA (s funkcí A.V.R.)

Možnost použití prodlužovacího kabelu o délce až 200 m (průřez 2,5 mm2)

Lze svařovat při poklesu napětí v síti o 40% (od 140 V) - elektrodou 1,6; 2,0; 2,5 mm

Připojení dálkového ovládání pro regulaci svařovacího proudu

Tepelná ochrana se světelnou signalizací

Signalizace přepětí a podpětí

Metoda MMA

Funkce HOT START umožňuje snadnější zapálení obalované elektrody. (je nastavitelný procentuálně i časově - užitečné pro svařování plechů)

Funkce ANTI STICK zabraňuje přilepení obalované elektrody.

Funkce ARC FORCE zajišťuje stabilitu oblouku.

V.R.D. = bezpečnostní systém MMA, v klidovém stavu je na výstupních svorkách 15 V.

Funkce SOFT START (zabraňuje vypadávání jističů).

Metoda TIG

LIFT ARC (dotykové zapálení oblouku se sníženým opotřebením wolframové elektrody).

PULSE - EASY PULSE (automatické nastavení optimálních svařovacích parametrů).

DOWN SLOPE (čas doběhu na koncový proud - dovaření kráteru).

END CURRENT (koncový proud).