PSM 408/508/708 Zobrazit v plné velikosti

PSM 408/508/708

Svařovací stroje pro metodu MIG/MAG

Typ PSM 408/508/708
Rozsah svařovacího proudu 45 - 430 A
Vstupní napětí 50 / 60 Hz 3 x 400 V
Zatěžovatel 60% 400 A
Zatěžovatel 100% 308 A
Rozměry D x Š x V mm 1270 x 550 x 840
Hmotnost 173,0 kg
Poznámka cena bez hořáku a bez kabelů

Více informací

Selco

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě


Notify me when available

96 622 Kč

PSM 408, PSM 508 a PSM 708 jsou synergické svařovací zdroje s plynulou elektronickou regulací výkonu prostřednictvím řízeného tyristorového usměrňovacího můstku. Tato technologie umožňuje aplikovat v řízení tzv.plnou synergii, tedy jedním regulačním prvkem ovládat výkon zdroje a na základě zadaného výkonu procesor určí a nastaví další parametry (rychlost posuvu, měkký start, náběh motoru, dohoření atd.).Obsluha má potom možnost provést napěťovou korekci.

Dynamika těchto zdrojů je nastavena pro MIG/MAG plynulé svařování na materiálech, uhlíkové oceli, nerez oceli a hliníku ve sprchovém i zkratovém přenosu. 

Zdroje řady PSM 408, 508, 708  jsou vybaveny všemi funkcemi pro svařování v ručním i automatickém (synergickém ) režimu, které zajišťují optimální vlastnosti.

SCR technologie s digitálním řízením a lineární regulací proudu a napětí dovoluje snadněji řídít parametry a současně i dálkovými ovladači . Dále optimální start (Hot-Start - teplý start  Mig Soft-Start-měkký start  a Burn-Back- dohoření) a všechny ochranné obvody a spolehlivost provozu za každých podmínek. 

SYNERGICKÝ řídící panel obsahuje množství přednastavených a uložených programů, které tvoří tento zdroj extrémně jednoduchý z hlediska nastavení a tedy připravený i pro nezkušenou obsluhu. Obvody automatického nastavení kompenzují změny napájecí sítě a udržují stabilitu hoření oblouku.  Hodnoty reálného proudu a napětí oblouku zobrazují na LED digitálním displeji a současně po vypnutí zdroje uchovávají poslední nastavení. 

Synergie velmi snadno optimalizuje nastavení všech parametrů na základě zadaného druhu přídavného materiálu v kombinaci s druhem plynu a jeho síly(průměru).Na základě těchto parametrů přídavného materiálu nalezneme v tabulce na čelním panelu příslušné číslo synergické křivky a doplníme ho o následující dle libosti zvolenou hodnotu: síla svařovaného materiálu nebo svařovací proud nebo rychlost posuvu.